Vyhodnocení dotazníku spokojenosti se školou
Vážení rodiče, děkujeme za vyplnění dotazníku spokojenosti se školou. Je to pro nás velmi důležitá zpětná vazba. Zde posílám odkaz na vyhodnocení dotazníku, abyste se mohli sami podívat. Poslední otevřenou otázku zde neuvádíme. Byly v ní vzkazy, které jsou pro nás inspirací pro další práci (v případě zájmu možnost nahlédnutí v kanceláři školy). Ještě jednou moc děkujeme a vážíme si vaší spolupráce.
