Minizoo U Běloušků

Poslední dny školního roku jsme si zpříjemnili krásným výletem do Minizoo U Běloušků. Čekalo nás dopoledne plné zážitků, poznávání a především blízkého setkání se zvířatky (kozy, ovce, lamy, koně, poníci, slepice, prasátka,…). Žáci měli možnost zvířátka krmit, hladit a volně se mezi nimi pohybovat. Pro některé bylo setkání se zvířátky také velkou výzvou, kterou zvládli na jedničku. Velkým zážitkem bylo pro některé děti sezení na koni, které si velmi užily. Touto cestou bychom chtěli poděkovat majitelce Adélce Axmannové a jejím pomocnicím za jejich vstřícnost a trpělivost, se kterou se nám po celou dobu věnovaly. Děkujeme a těšíme se na další setkání.

Školní rok 2025/2026
Školní rok 2025/2026
Školní rok 2025/2026
Celá galerie pro rodiče