SoyCa svíčkárna Olomouc
V květnu jsme si zajeli do SoyCa svíčkárny Olomouc vyrobit si dárečky pro maminky. Naši žáci si vyzkoušeli, jak se odlévají mýdla, barevnými vosky si dozdobili svíčky a namíchali si lahvičky s koupelovou solí. Každý výrobek byl jedinečný a u některých se projevil jejich smysl pro kombinování barev. I cestování vlakem a autobusem je pro nás oblíbená aktivita. No a když už jsme se v Olomouci tak zdrželi, nechyběla ani zastávka v restauraci, kterou jsme výlet krásně zakončili. V příjemném prostředí svíčkárny jsme se cítili velmi dobře, určitě se tam opět rádi vrátíme.
